Q&A

 

Otázky a odpovědi

Jak balíte zásilky ? +

Naší prioritou vždycky bylo dostat k vám karty minimálně v takové kvalitě, ve které jste si je objednali. Každý balíček proto balíme do bublinkových obálek a mezi pevné plastové kryty (top-loadery nebo card-savery). Pokud se jedná o větší objednávky, využíváme kartonové krabice, které vystýláme bublinkovou fólií. Díky tomu by se i přes kolikrát velkou snahu dopravce nemělo kartám nic stát :)

Jak často zásilky odesíláte ? +

Objednávky se snažíme do druhého pracovního dne vypravit do světa, tak se nemusíš bát, že na balíček budeš dlouho čekat!

Využíváte i sociální sítě ? +

Samozřejmě! Najdeš nás převážně na Instagramu, ale také v naší facebookové skupině, facebookové stránce.

Sháním nějakou konkrétní kartu. Dokážete mi ji sehnat ? +

Určitě nejsi první ani poslední, kdo shání nějakou kartu, ale nikde není k dostání. Pro tyto příležitosti nás můžeš zkusit kontaktovat pomocí formuláře zde.

Chtěl bych si od vás koupit kartu, ale přijde mi drahá. Jde s tím něco udělat ? +

Jde nám o to, aby byl každý z komunity spokojený. Pokud se ti nějaká karta zdá příliš drahá, můžeš nás zkusit oslovit na jakékoliv sociální síti nebo pomocí kontaktního formuláře zde!

Jak dlouho Pokémony sbíráte ? +

Pokémony jsme objevili už jako malí kluci a od té doby se kolem nás točí a nechtějí nás pustit. A když něčemu obětujete tolik času jako my Pokémonům, nechcete se jich jen tak dobrovolně vzdát :)

Baví vás Pokémoni obecně, nebo jen karty ? +

Jak již zaznělo v předchozí otázce, na Pokémonech jsme vyrostli, takže nás nezajímají jen karty, ale téměř všehny věci okolo, jako hry, seriál atd.

Plánujete i jiné produkty než Pokémony ? +

Momentálně žádné jiné značky zavádět neplánujeme. Pokud něco podobného chystat budeme, určitě dostaneš včas vědět!

Zpět do obchodu