Q&A

 

Otázky a odpovědi

Jak balíte zásilky ? +

Naší prioritou vždycky bylo dostat k vám karty minimálně v takové kvalitě, ve které jste si je objednali. Každý balíček proto balíme do bublinkových obálek a mezi pevné plastové kryty (top-loadery nebo card-savery). Pokud se jedná o větší objednávky, využíváme kartonové krabice, které vystýláme bublinkovou fólií. Díky tomu by se i přes kolikrát velkou snahu dopravce nemělo kartám nic stát :)

Jak často zásilky odesíláte ? +

Objednávky se snažíme do druhého pracovního dne vypravit do světa, tak se nemusíš bát, že na balíček budeš dlouho čekat!

Využíváte i sociální sítě ? +

Samozřejmě! Najdeš nás převážně na Instagramu, ale také v naší facebookové skupině nebo na Discordu!

Sháním nějakou konkrétní kartu. Dokážete mi ji sehnat ? +

Určitě nejsi první ani poslední, kdo shání nějakou kartu, ale nikde není k dostání. Pro tyto příležitosti máme samostatné vlákno na našem Discordu, případně nás můžeš zkusit kontaktovat pomocí formuláře zde.

Chtěl bych si od vás koupit kartu, ale přijde mi drahá. Jde s tím něco udělat ? +

Jde nám o to, aby byl každý z komunity spokojený. Pokud se ti nějaká karta zdá příliš drahá, můžeš nás zkusit oslovit na jakékoliv sociální síti nebo pomocí kontaktního formuláře zde!

Jak dlouho Pokémony sbíráte ? +

Pokémony jsme objevili už jako malí kluci a od té doby se kolem nás točí a nechtějí nás pustit. A když něčemu objetujete tolik času jako my Pokémonům, nechcete se jich jen tak dobrovolně vzdát :)

Baví vás Pokémoni obecně, nebo jen karty ? +

Jak již zaznělo v předchozí otázce, na Pokémonech jsme vyrostli, takže nás nezajímají jen karty, ale téměř všehny věci okolo, jako hry, seriál atd.

Plánujete i jiné produkty než Pokémony ? +

Momentálně žádné jiné značky zavádět neplánujeme. Pokud něco podobného chystat budeme, určitě dostaneš včas vědět - třeba u nás na Discordu!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení