O nás

Vážení zákazníci, 

 

vítejte ve světě plném Pokémonů! Na této stránce bychom se Vám chtěli představit a trochu přiblížit ideu našeho projektu. Než s tím ale začneme, musím Vám zde napsat příběh. 

 

Je pátek, jste v páté třídě základní školy, pokukujete po školních hodinách a odpočítáváte minuty do zvonění. Konečně zvoní a vy jdete na chodbu měnit s ostatními spolužáky malé barevné papírky. Ano, jsou to Pokémonové kartičky, všichni ve škole je mají a ti, co je nemají, po nich tajně touží. Hltáte každou kartu, sledujete jaké mají útoky, tvoříte si vlastní hrací balíček (samozřejmě ten ohnivý když milujete Flareony a Arcanine) a dosbíráváte další karty Vašeho nejoblíbenějšího Pokémona do alba.

Je Vám to povědomé? Nás Pokémoni ovlivnili, troufnu si říct, na celý život. Možná to časem nebylo tak intenzivní jako velká éra ve škole, ale stále se kolem nás ty potvůrky tak nějak proplétaly. A pak boom! Najdete sbírku kartiček z dětství někde na půdě a nebo ve sklepě a jste v tom znovu namočení až po uši. 

A takhle to vše začalo. Jsme dva kamarádi, Matěj a Dan, co našli své sbírky s dětství a naprosto tomu znovu propadli. Už to ale není jako sbírání v dětství. Sbírání Pokémon karet je docela raketová věda a hlavně forma investice. Přeci jen, naše generace už známky nesbírá a buďme upřímní, umělecká díla taky nejsou zrovna naše srdcovka. Jako studenti s přebytky času jsme tedy začali pomalu, ale jistě sbírat informace ohledně sbírání karet. Je toho mnoho co je třeba se naučit a co je třeba znát.

Za tu dobu jsme potkali velké množství lidí (mnozí z nich jsou našimi dobrými kamarády) z celého světa. Při tom jsme zjistili, že sběratelů je nejen u nás v ČR více a více. Proto jsme se také rozhodli, že vytvoříme tento web, pokusíme se nováčky něco málo přiučit, poradit a také zde prodat nějaké přebytky našich sbírek. 

 

Celou dobu si zakládáme na rodinném přístupu a vstřícném jednání a na tomto webu to nehodláme měnit. Na e-shopu prozatím uvidíte převážně staré sběratelské kousky a kusové karty, které všichni znáte právě z dětství. Zaměříme se také na ohodnocené ("gradované") karty a zabalené "vintage" produkty. Tyto věci sami sbíráme a jsou naší vášní a my se pokusíme Vám je představit.

 

Dan&Matěj

 

__flareon_and_arcanine_pokemon_drawn_by_hideko_l33l3b__640c5b8abb30d9e3abfaf2194e692410

 

Zpět do obchodu