Live Stream

Vítejte na informační stránce našeho LIVE STREAMU

 

Jednou za čas se nám podaří sehnat ORIGINÁLNĚ zabalený booster box, většinou se jedná o box z roku 1999. I Ty se tedy máš možnost zúčastnit této jedinečné akce - Vintage Box break!

 

O co jde?

Ve chvíli kdy seženeme nějaký takový exkluzivní klenot jako je vintage booster box, oznámíme to na sociálních sítích a zde na eshopu vystavíme jednotlivé boostery (36x). Vy si pak celý box můžete rozebrat a získat tak balíček z boxu - tedy neporušený, fresh booster, který by měl být co se kvality týká to nejlepší co v našem pokémon světě můžete získat. Ve chvíli kdy vyprodají všechny balíčky, případně již o další nebude momentálně zájem, uděláme si živé vysílání na sociálních sítích kde box otevřeme (viz níže)

 

Kdy?

Termín Vždy uvedeme na našem Instagramu i zde 

 

Kde? 

Stream probíhá vždy na Facebooku 

 

Jak to bude fungovat?

- I TY máš možnost si takový balíček zakoupit.

- Balíčky si můžete zakoupit u nás na e-shopu

- Celý booster box pak spolu otevřeme v živém vysílání, rozlosujeme každému zákazníkovi jeho balíček (tak, aby jsme zachovali náhodnost)  a vložíme je do ochranných obalů tak, aby se jim nemohlo nic stát. Zároveň obaly zapečetíme, aby jste měli jistotu, že je to ten samý balíček, co vám byl vylosován.

- My Vám pak balíčky odešleme na Vámi zvolenou adresu, opět tak, aby se kartám nemohlo nic stát. 

 

Co je to vůbec ten Booster box?

- Jedná se o originálně zabalenou krabici Pokemon balíčků (je zde jistota, že jsou balíčky originální, nepoškozené a nezvážené).

- Obsahuje 36 vintage Pokémon balíčků, zabalených originálně a bez porušení (box je zabalen v ochranné folii), přesně tak, jak se dodávali do obchodů!

- V každém balíčku je 11 Pokemon karet! 

 

Čím je to tak speciální?

- Speciální je už samotný box, sehnat v této době box, který je stále originálně zabalený a nepoškozený, není legrace :)

- Balíčky jsou pak speciální hlavně tím, že jsou nezvážené (balíčky z roku 1999 se totiž dají zvážit a podle jejich váhy lze poznat, ve kterém je vzácná karta a ve kterém nikoliv - internetový podvodníci tohoto faktu zneužívají a prodávají jen balíčky, kde není šance na vzácné holo karty). - toto platí pro balíčky WotC éry

- Na tomto live streamu pak máte jistotu, že balíček bude nezvážený a tedy všichni budou mít stejnou šanci na vzácné karty.

 

Co vlastně balíčky obsahují? 

- Jak již bylo řečeno, v každém balíčku je 11 Pokémon karet.

- Část rare karet v tomto setu jsou dokonce holografické (obrázky na nich se lesknou) a to jsou přesně karty, které všichni chceme!! :)  

- Dokonce Vaporeon, který dostane známku 10/10 u Amerického grading gigantu "PSA" se prodává za desetitisíce korun - a kde získat větší šanci na známku 10/10 než přímo z balíčku? :) 

  

Zpět do obchodu